GİZLİLİK VE GÜVENLİK

 

www.gise.com web sitesi, GİŞE BİLETLEME TİC LTD ŞTİ’ne aittir. Site’yi ziyaret eden ziyaretçi ve üyelerimizin bilgi güvenliği Şirketimiz için büyük önem taşır. Bu metin bilgi güvenliği hususunda sizleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

 

  • Şirketimiz, ziyaretçi ve üyelerine ait bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlama hususuna özel bir önem göstermektedir. Ziyaretçi ve üyelere ait bilgilerin korunması ve yasal mevzuata uygun davranma konusunda azami özen gösterilmesine dair yaklaşımımız çerçevesinde, tüm çalışanlarımızın bu konuda gereken hassasiyeti en yüksek düzeyde göstermesini sağlamak için, bu hususta detaylı düzenlemelere gidilmekte, yürütülen her türlü uygulama ve süreçte ziyaretçi ve üye bilgilerinin korunması hususu önemle göz önünde bulundurulmaktadır.
  • Şirketimiz, tarafınızdan topladığı bilgileri, tarafınızın haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
  • Şirketimiz, destek hizmetlerin alınması amacıyla farklı gerçek/tüzel kişiler ile işbirliği kurulması halinde, bu kişiler ile detaylı “Gizlilik Sözleşmeleri” imzalamakta ve bu kişilerin Şirketimizin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymaları sağlanmaktadır.
  • Bu doğrultuda, ziyaretçi ve üyelerimize ilişkin tüm bilgilerin yetkisiz erişimlerden, hatalı kullanım ve değişikliklerden, bozulma ve yok edilmekten korunması; bilginin gizliliğinin, bütünlüğünün ve kullanılabilirliğinin sağlanması temel yaklaşımımızdır.
  • Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece Sitemiz içerisinde geçerli olup diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Sitemizden link ile ziyaret edilen diğer web sitelerinin gizlilik ilkeleri, etik ilkeleri ve kullanım şartları geçerli olup bu sitelerde uğranabilecek maddi/manevi kayıplardan Şirketimiz sorumlu değildir.
  • Sitemiz, ziyaretçi ve üyelerini site üzerinden verilecek tüm içerik, hizmet ve ürünler hakkında bilgilendirmeyi ve ürün/hizmet taleplerini gerçekleştirebilecekleri bir ortam sunmayı hedeflemektedir. Sitede yer alan sayfa ekranları, bilgi, her türlü içerik, tema, uygulama ile materyallerin ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Gişe Biletleme Tic. Ltd. Şti.’ne aittir. Sitenin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent ve/veya diğer tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları site adına saklıdır. Sitede yayınlanan yorum ve görüşler ile bunlarla birlikte sunulan isimlerin kullanım hakkı, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nda yer alan tüm malî ve bunlara bağlı haklar da dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir telif ücretine tabi olmaksızın daimi ve gayrikabili rücu surette Gişe Biletleme Tic. Ltd. Şti.’ne aittir.
  • Kredi kartı ile alışveriş yaptığınızda kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 ve benzeri bilgilerin ödeme hizmeti sağlayıcımız ve ilgili banka ile paylaşılmasını da kabul etmiş sayılırsınız. Aksi takdirde satın alma işlemini tamamlamanız mümkün değildir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli ziyaretçi ve üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Şirketimiz veya destek hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.gise.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
  • İşlemlerimiz Bit SSL korumalı olarak yapılmaktadır.

 

Bilgilerinize sunarız.

Sadece Gişe üyelerine sunulan fırsat ve indirimlerden yararlan.

Aradığınız tüm etkinliklere Gişe’den ulaşın.

Gise.com Nedir? Gise.com kamp, festival, konser, etkinlik, otobüs, uçak bileti gibi farklı kategorilerde tüm etkinlik ve seyahat biletlerinizi alabileceğiniz bir online bilet satış platformudur. Farklı kategorilerdeki tüm biletlere farklı farklı sitelere girmeden tek bir yerden alışveriş kolaylığı tanıyan gise.com, hem organizatör hem de katılımcılar için ortak bir alan açmayı misyon edinmiştir. Kültür, sanat, ortak toplumsal yaşam gibi değerleri önceleyen bir yönetim anlayışıyla, doğru biletin doğru yolcu veya katılımcıda olması için kolay ve kaliteli bir bilet hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Etkinlik bileti ya da seyahat bileti fark etmeksizin tüm biletler gise.com ’da. Gise.com ‘u sosyal medyada takip etmek için yukarıdaki linkleri kullanabilir ya da @gisecomda kullanıcı adıyla bizi arayabilirsiniz. Her türlü destek talebiniz için bize [email protected] adresinden ya da canlı chat alanından ulaşabilirsiniz.

Copyright @ 2024, tüm hakları saklıdır.