WE ARE WINNER DJ ACADEMY 10TH ANNIVERSARY

Novadia, Kürşad Bodur eşliğinde bu gecede bizlere Aleyna Çalışkan, Dilara Kılıç, Ferhat Salık, Erkan Avcu, Ege Ekmen, Gürkan Beyaz, İlker Yıllı, İrem Dürgel, Muhammed Boz, Musa Bektaş ve Sıla Kaytancılar eşlik edecek.

Ayrıca katılım sağlayan herkese Winner DJ Academy paketlerinde %25 indirim!
Ön satış biletlerinde 1 içecek hediye!

Mekan: Espark AVM Yanı 2020 Eskişehir
Başlangıç: 3 Mart 21:00

Email Adresini kaydet
Fırsatları ilk seninle paylaşalım!

Gise'nin kişisel verilerimi kullanarak benimle kampanya ve genel duyurular ile ilgili iletişim kurmasına izin veriyorum. (Kaydol butonuna basmak bu kuralı kabul etmek anlamına gelmektedir.)
Biletleri Görüntüle
Etkinlik Tarihi
Etkinlik Mekanı
Eskişehir / Tepebaşı
Bilet Tipleri
Ön Satış Bileti
300 TL 285 TL
Ön Satış Bileti
Biletin yanında +1 içecek hediye!
TOPLAM
0 Bilet - 0,00TL
BİLETLERİ GÖR
Sadece Gişe üyelerine sunulan fırsat ve indirimlerden yararlan.

Aradığınız tüm etkinliklere Gişe’den ulaşın.

Gise.com Nedir? Gise.com kamp, festival, konser, etkinlik, otobüs, uçak bileti gibi farklı kategorilerde tüm etkinlik ve seyahat biletlerinizi alabileceğiniz bir online bilet satış platformudur. Farklı kategorilerdeki tüm biletlere farklı farklı sitelere girmeden tek bir yerden alışveriş kolaylığı tanıyan gise.com, hem organizatör hem de katılımcılar için ortak bir alan açmayı misyon edinmiştir. Kültür, sanat, ortak toplumsal yaşam gibi değerleri önceleyen bir yönetim anlayışıyla, doğru biletin doğru yolcu veya katılımcıda olması için kolay ve kaliteli bir bilet hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Etkinlik bileti ya da seyahat bileti fark etmeksizin tüm biletler gise.com ’da. Gise.com ‘u sosyal medyada takip etmek için yukarıdaki linkleri kullanabilir ya da @gisecomda kullanıcı adıyla bizi arayabilirsiniz. Her türlü destek talebiniz için bize [email protected] adresinden ya da canlı chat alanından ulaşabilirsiniz.

Copyright @ 2024, tüm hakları saklıdır.