Skapova Konseri Karga Pub Alanya

Karga Pub Alanya'da müzik ve eğlence dolu Skapova Konseri!

Alanya'nın en sevilen mekanlarından Karga Pub, yeni yılda da hız kesmeden eğlenceye devam ediyor. 2024'e bol eğlence ve dansla devam etmek isteyen herkes bu partiye! Skapova'nın muhteşem şarkıları ve bitmeyen enerjisiyle eğlence hız kesmeden devam edecek!

Kapı Açılış: 22:00

Giriş Kuralları: 

- Etkinlikte kadın erkek dengesine önem verilmektedir.
- Organizasyon yetkilileri etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
- Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı konser organizasyonuna ait olup, katılımcı etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
- Etkinlikte 18 yaş sınırı bulunmaktadır.
-Organizasyon yetkilileri, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmadan etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.
-Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
-Organizasyon sahibi organizasyon içeriğinde , kurallarında ve işleyişinde değişiklik yapma , organizasyonu iptal etme veya erteleme haklarını saklı tutar.

Email Adresini kaydet
Fırsatları ilk seninle paylaşalım!

Gise'nin kişisel verilerimi kullanarak benimle kampanya ve genel duyurular ile ilgili iletişim kurmasına izin veriyorum. (Kaydol butonuna basmak bu kuralı kabul etmek anlamına gelmektedir.)
Biletleri Görüntüle
Etkinlik Tarihi
Etkinlik Mekanı
Antalya / Alanya
Bilet Tipleri
Ayakta Düzen
169 TL
Ayakta Düzen
Ayakta düzen bilet çeşididir.
Bistro Düzen
282 TL
Bistro Düzen
Bistro düzen bilet çeşididir.
TOPLAM
0 Bilet - 0,00TL
BİLETLERİ GÖR
Sadece Gişe üyelerine sunulan fırsat ve indirimlerden yararlan.

Aradığınız tüm etkinliklere Gişe’den ulaşın.

Gise.com Nedir? Gise.com kamp, festival, konser, etkinlik, otobüs, uçak bileti gibi farklı kategorilerde tüm etkinlik ve seyahat biletlerinizi alabileceğiniz bir online bilet satış platformudur. Farklı kategorilerdeki tüm biletlere farklı farklı sitelere girmeden tek bir yerden alışveriş kolaylığı tanıyan gise.com, hem organizatör hem de katılımcılar için ortak bir alan açmayı misyon edinmiştir. Kültür, sanat, ortak toplumsal yaşam gibi değerleri önceleyen bir yönetim anlayışıyla, doğru biletin doğru yolcu veya katılımcıda olması için kolay ve kaliteli bir bilet hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Etkinlik bileti ya da seyahat bileti fark etmeksizin tüm biletler gise.com ’da. Gise.com ‘u sosyal medyada takip etmek için yukarıdaki linkleri kullanabilir ya da @gisecomda kullanıcı adıyla bizi arayabilirsiniz. Her türlü destek talebiniz için bize [email protected] adresinden ya da canlı chat alanından ulaşabilirsiniz.

Copyright @ 2024, tüm hakları saklıdır.