Şehinşah Konseri-Zonguldak Dedeman Otel

Şehinşah, 9 Mart'ta Zonguldak Dedeman Otel'de!

Şehinşah, Zonguldak'ta hayranlarıyla buluşuyor. Sevilen sanatçı Şehinşah ve dillerden düşmeyen şarkılarıyla geçecek bir konser bizi bekliyor. Yaş sınırı bulunmayan bu etkinlikte, sen de sevdiklerinle doyasıya eğlenebilirsin.

Tarih: 9 Mart

Mekan: Zonguldak Dedeman Otel

Kapı Açılış: 20.00

Email Adresini kaydet
Fırsatları ilk seninle paylaşalım!

Gise'nin kişisel verilerimi kullanarak benimle kampanya ve genel duyurular ile ilgili iletişim kurmasına izin veriyorum. (Kaydol butonuna basmak bu kuralı kabul etmek anlamına gelmektedir.)
Biletleri Görüntüle
Etkinlik Tarihi
Etkinlik Mekanı
Zonguldak / Merkez
Bilet Tipleri
Öğrenci Bileti
350 TL
Öğrenci Bileti
Tek kişilik bilet fiyatıdır
Yetişkin Bileti
400 TL
Yetişkin Bileti
Tek kişilik bilet fiyatıdır
TOPLAM
0 Bilet - 0,00TL
BİLETLERİ GÖR
Sadece Gişe üyelerine sunulan fırsat ve indirimlerden yararlan.

Aradığınız tüm etkinliklere Gişe’den ulaşın.

Gise.com Nedir? Gise.com kamp, festival, konser, etkinlik, otobüs, uçak bileti gibi farklı kategorilerde tüm etkinlik ve seyahat biletlerinizi alabileceğiniz bir online bilet satış platformudur. Farklı kategorilerdeki tüm biletlere farklı farklı sitelere girmeden tek bir yerden alışveriş kolaylığı tanıyan gise.com, hem organizatör hem de katılımcılar için ortak bir alan açmayı misyon edinmiştir. Kültür, sanat, ortak toplumsal yaşam gibi değerleri önceleyen bir yönetim anlayışıyla, doğru biletin doğru yolcu veya katılımcıda olması için kolay ve kaliteli bir bilet hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Etkinlik bileti ya da seyahat bileti fark etmeksizin tüm biletler gise.com ’da. Gise.com ‘u sosyal medyada takip etmek için yukarıdaki linkleri kullanabilir ya da @gisecomda kullanıcı adıyla bizi arayabilirsiniz. Her türlü destek talebiniz için bize [email protected] adresinden ya da canlı chat alanından ulaşabilirsiniz.

Copyright @ 2024, tüm hakları saklıdır.