Patagonya World Konaklama Rezervasyonu

Patagonya World Etkinlik Detayı

Patagonya World günlük kamp giriş biletini Gise.com'dan alabilirsiniz.

Öğrenci olmayan müşterilerimiz normal 80 TL olan giriş biletini almalıdır. Öğrenci bileti alan misafirlerimizin öğrenci kimlik kartları yanlarında olmalıdır.

Etkinlik alanımız içerisindeki Jam Session Sahne, Dinlenme Alanları, Özel Atölyeler ( Deri Atölyesi, Fotoğraf Atölyesi vb ) güncel tarihlere göre değişen, alan içerisindeki olası aktiviteler fiyatlara dahildir.

Alanda bulunan ortak WIFI ve ortak elektrik fiyatlara dahildir.

Biletler belirtilen süre aralığında istenilen gün kullanılabilir.

Biletlerde iptal ve iade yapılamamaktadır. Bilet aldığınız tarihte festival vb büyük etkinlik olduğunda etkinlik girişleri ek ücrete tabidir


Glamping Konaklama Nedir ?

Etkinlik alanımız içinde 30m2 alandan oluşan yataklı konaklama  türüdür. Su geçirmez glamping çadırı içerisinde; 2 kişilik yatak, yorgan, yastık bulunmaktadır. El olarak Halı, çalışma masası, sehpa, oturma sehpası, hamak bulunmaktadır. Çadıra elektrik verilmektedir. Fiyatlarımız kişi başı 750 TL'dir.


Toplu Taşıma ile Patagonya World’e Gitmek

200 numaralı hat ile Kartal’dan ya da Gebze’den ( Marmaray Gebze’ye gitmekte ) İzmit Otogar’a İzmit Otogar’dan ise 801 numaralı hat ile her yarım saatte bir kalkan otobüslerle Kandıra Merkez’e gelebilirsiniz.

Kandıra’dan etkinlik alanımıza direkt dolmuşlar mevcut. Saatleri ara ara değişmekte fakat 20:00’e kadar 3 saat aralıklarla bulabilir ya da taksilerle 70 TL’e alana gelebilirsiniz.

Istanbul Otogar > Kocaeli Otogar Kocaeli Otogar > Kandıra Otogar ( 35 DK ) Kandıra Otogar > Kamp Alanı Direkt Dolmuş ( 15 dk )

Havayolu ile Patagonya World’e Gitmek

Kocaeli’ne havayolu ile ulaşım sağlamak için Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı (KCO)’nda iniş yapabiliriz. Havalimanından şehir merkezine ulaşımı sağlamak için ise taksileri tercih edebiliriz. Özel transfer araçları da bir diğer alternatif olabilir. Şehir merkezine vardığımızda Kandıra’ya giden toplu taşıma araçlarını kullanabiliriz. Şehir merkezine hiç uğramadan direk de Kandıra’ya gidebiliriz. Daha sonra Patagonya World kamp alanına giden dolmuşları değerlendirebiliriz.

Bilinmeyen Cennet: Patagonya World Camprail

“Bilinmeyen cennet” olarak tanımlanan Patagonya World, Kocaeli (İzmit)’de bulunan bir kamp alanıdır. Kocaeli Seyrek Plajı’nın kıyısında kurulan kamp alanı 30 dönümlük bir araziye sahip olduğu için oldukça geniştir. Girişlerin ücretli olduğu kamp alanına girebilmek için belirli süreleri kapsayan biletlerden almamız gerekir. Bu sayede kapa giriş yapabilir ve mevcut süre içerisinde dilediğimiz gibi vakit geçirebiliriz. Her gidişimizde de güler yüzlü çalışanlar bizi karşılar. Ayrıca karavan ve engelli araçları dışında herhangi bir otomobilin kamp alanına girişi yasaktır. İşletme yetkilileri bu hususta oldukça disiplinlidir.

Patagonya World Camprail’e Nasıl Gidilir?

İstanbul'da sadece 2 saat uzaklıkta olan kamp alanına çeşitli yollardan ulaşım sağlanabilir. Daha çok karayolunun tercih edilmesine rağmen demiryolu ve havayolu da kullanılarak önce Kocaeli’ye ardından Patagonya World kamp alanına ulaşım sağlanabilir.

2.1. Karayolu ile Patagonya World Camprail’e Gitmek

İstanbul’dan Kocaeli’ye gitmek için 200 numaralı hat kullanılabilir. 200 numaralı hat ile İzmit Otogar’a kolay ulaşım sağlanabilir. Farklı bir şehir söz konusuysa, şehirlerarası otobüsleri tercih ederek İzmit Otogar’ına gidebiliriz. Kamp alanına ulaşabilmek için öncelikle Kandıra’ya gitmemiz gerekir. Bunun için 801 numaralı hattı kullanabilir. Kandıra’ya vardığımızda ise direkt Patagonya World kamp alanına giden dolmuşları kullanabiliriz.

2.2. Demiryolu ile Patagonya World Camprail’e Gitmek

Kocaeli’ne hızlı tren kullanılarak da ulaşım sağlanabilir. İzmit Garı’nda inebilir ve özel transfer araçlarıyla direkt Patagonya World kamp alanına veya Kandıra'ya kadar gidebiliriz. Kandıra'ya gitmemiz halinde kamp alanına direkt giden dolmuşları kullanabiliriz. Diğer yandan şehir merkezindeki tren istasyonunda inerek Kandıra’ya giden toplu taşıma araçlarını kullanabiliriz

2.3. Havayolu ile Patagonya World Camprail’e Gitmek

Kocaeli’ne havayolu ile ulaşım sağlamak için Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı (KCO)’nda iniş yapabiliriz. Havalimanından şehir merkezine ulaşımı sağlamak için ise taksileri tercih edebiliriz. Özel transfer araçları da bir diğer alternatif olabilir. Şehir merkezine vardığımızda Kandıra’ya giden toplu taşıma araçlarını kullanabiliriz. Şehir merkezine hiç uğramadan direk de Kandıra’ya gidebiliriz. Daha sonra Patagonya World kamp alanına giden dolmuşları değerlendirebiliriz.

Patagonya World Camprail’de Neler Yapılır?

Patagonya World’de yapılacak pek çok şey vardır. Zaman zaman festivallerin düzenlendiği kamp alanında bol bol eğlenebiliriz. Festivaller dışından büyük buluşmalar ve toplumsal etkinliklerde kamp alanının bir parçasıdır. Festival ve kamp gibi çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan Patagonya World, plajındaki beach ile daha keyifli bir vakit geçirmemiz için de imkan sunar. Dilersek karavan tatili yapabileceğimiz alan, yüzlerce kişiyi ağırlaması sayesinde yeni çevreler edinmemize yardımcı olur.

Patagonya World aynı zamanda çocuklu ailelerinde güvenle tercih edebileceği bir yerdir. Nehrin denizle buluştuğu berrak suların kenarında kamp kurabileceğimiz alan her kesim için güven verir.

Kamp alanının dikkat çeken bir diğer özelliği ile teknolojik aletlerin kullanımı için imkanlar sunmasıdır. Şarj için prizlerin ve ücretsiz internet bağlantının olduğu alan, home ofis çalışanların bile bilgisayarını alıp gidebileceği bir yerdir. Ayrıca lavabo ve banyo imkanına da sahip olan alan, kamp boyunca ayrıcalıklı hissetmemizi sağlar.

Patagonya World Camprail Kamp Biletleri

Patagonya World kamp alanına giriş yapmak için daha öncede belirtildiği gibi bilet almak gerekir. Belirli süreyi kapsayan bu biletleri almak için Gise.com’u ziyaret edebilirsiniz. Pek çok etkinliğe ev sahipliği yapan Patagonya World, aradığımız huzurlu tatili sunar. Daha fazla zaman kaybetmeden Patagonya World etkinliklerini incelemek için siz de tıklayın!

Email Adresini kaydet
Fırsatları ilk seninle paylaşalım!

Gise'nin kişisel verilerimi kullanarak benimle kampanya ve genel duyurular ile ilgili iletişim kurmasına izin veriyorum. (Kaydol butonuna basmak bu kuralı kabul etmek anlamına gelmektedir.)
Biletleri Görüntüle
Etkinlik Tarihi
Etkinlik Mekanı
Bilet Tipleri
TOPLAM
0 Bilet - 0,00TL
Kocaeli
11.8°
Yağmurlu
25.11.2022 - CUMA
BİLETLERİ GÖR
Mobil Uygulamalar

Aradığın tüm etkinliklere
Gise Mobil’den ulaşın.

Sadece Gişe üyelerine sunulan fırsat ve indirimlerden yararlan.

Aradığın tüm etkinliklere Gise’den ulaşın.

Gise.com Nedir? Gise.com kamp, festival, konser, etkinlik, otobüs, uçak bileti gibi farklı kategorilerde tüm etkinlik ve seyahat biletlerinizi alabileceğiniz bir online bilet satış platformudur. Farklı kategorilerdeki tüm biletlere farklı farklı sitelere girmeden tek bir yerden alışveriş kolaylığı tanıyan gise.com, hem organizatör hem de katılımcılar için ortak bir alan açmayı misyon edinmiştir. Kültür, sanat, ortak toplumsal yaşam gibi değerleri önceleyen bir yönetim anlayışıyla, doğru biletin doğru yolcu veya katılımcıda olması için kolay ve kaliteli bir bilet hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Etkinlik bileti ya da seyahat bileti fark etmeksizin tüm biletler gise.com ’da. Gise.com ‘u sosyal medyada takip etmek için yukarıdaki linkleri kullanabilir ya da @gisecomda kullanıcı adıyla bizi arayabilirsiniz. Her türlü destek talebiniz için bize [email protected] adresinden ya da canlı chat alanından ulaşabilirsiniz.

Copyright @ 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.

Etkinlik Bileti

Otobüs Bileti

Uçak Bileti

Nereden

Nereye

Gidiş Tarihi

Dönüş Tarihi

Yolcu