Paptircem: “Büyüklere Ninniler” Albüm Lansman Konseri

Paptircem: “Büyüklere Ninniler” Albüm Lansman Konseri

Şarkıcı, besteci, söz yazarı ve prodüktör Paptircem’in ilk albümü “Büyüklere Ninniler Lansman Konseri “Pijama Partisi” konseptiyle 14 Mart’ta Dorock Fitaşta!

“Büyüklere Ninniler”, yarına iş yetiştirmeye çalışırken, sabaha karşı 6. kahvesini içmeye hazırlanan, işini sevdiğinden bile emin olmayan, finallerine hazırlanırken “ben bu yaşımda ne yapıyorum?” diye düşünen, bir şeylerin ters gittiğini anlamış, ama ne olduğunu bulamamış, yarışmasa da bir yerlere geç kaldığını hisseden, kendiyle bir türlü el sıkışamamış herkesin albümü!

Email Adresini kaydet
Fırsatları ilk seninle paylaşalım!

Gise'nin kişisel verilerimi kullanarak benimle kampanya ve genel duyurular ile ilgili iletişim kurmasına izin veriyorum. (Kaydol butonuna basmak bu kuralı kabul etmek anlamına gelmektedir.)
Biletleri Görüntüle
Etkinlik Tarihi
Etkinlik Mekanı
İstanbul / Beyoğlu
Bilet Tipleri
Tek Bilet
225 TL
Tek Bilet
Tek kişilik bilet fiyatıdır
Çift Bilet
200 TL
Çift Bilet
İki adet bilet seçilmelidir
TOPLAM
0 Bilet - 0,00TL
BİLETLERİ GÖR
Sadece Gişe üyelerine sunulan fırsat ve indirimlerden yararlan.

Aradığınız tüm etkinliklere Gişe’den ulaşın.

Gise.com Nedir? Gise.com kamp, festival, konser, etkinlik, otobüs, uçak bileti gibi farklı kategorilerde tüm etkinlik ve seyahat biletlerinizi alabileceğiniz bir online bilet satış platformudur. Farklı kategorilerdeki tüm biletlere farklı farklı sitelere girmeden tek bir yerden alışveriş kolaylığı tanıyan gise.com, hem organizatör hem de katılımcılar için ortak bir alan açmayı misyon edinmiştir. Kültür, sanat, ortak toplumsal yaşam gibi değerleri önceleyen bir yönetim anlayışıyla, doğru biletin doğru yolcu veya katılımcıda olması için kolay ve kaliteli bir bilet hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Etkinlik bileti ya da seyahat bileti fark etmeksizin tüm biletler gise.com ’da. Gise.com ‘u sosyal medyada takip etmek için yukarıdaki linkleri kullanabilir ya da @gisecomda kullanıcı adıyla bizi arayabilirsiniz. Her türlü destek talebiniz için bize [email protected] adresinden ya da canlı chat alanından ulaşabilirsiniz.

Copyright @ 2024, tüm hakları saklıdır.