İztüFest 2024 - İzmir'de Üniversiteler İztüFest'te Buluşuyor!

İZMİR’DE ÜNİVERSİTELER İZTÜFEST’TE BULUŞUYOR!
İzmir Tınaztepe Üniversitesi Kampüsü; 21-24 Mayıs’ta  spor, sanat ve çeşitli etkinliklerle dolu İZTÜFEST’e evsahipliği yapacak.
İzmir Üniversiteler Platformu buluşmasında; kentin 10 üniversitesinin basketbol, voleybol, masa tenisi ve paramedik takımları kıyasıya mücadele edecek.
TURNUVA SONRASI SÜRPRİZ ETKİNLİKLER
Dört gün sürecek şenlikte 10.00-14.00 arası spor turnuvalar , Söyleşi, atölye ve etkinliklerin yanı sıra müsabakalar sonrası konser, müzik ve film gösterimleri de yine İzmir Tınaztepe Üniversitesi Kampüsü’nde gerçekleşecek. Kentin lezzet durakları da festival alanında yerlerini alacak. 

Festivalin son günü ödül töreninin ardından Ozbi konseri ile kapanış yapılacak. Festivale 10 üniversitenin öğrencileri ücretsiz katılabilirken, dışardan katılım için biletler gise.com’dan temin edilebilecek.

Ücretsiz Katılabilecek Üniversiteler:

Ege Üniversitesi
Dokuz Eylül Üniversitesi
İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi
İzmir Demokrasi Üniversitesi
Bakırçay Üniversitesi
İzmir Ekonomi Üniversitesi
Yaşar Üniversitesi
Tınaztepe Üniversitesi
İzmir Kavram MYO

Bu üniversite dışındaki öğrenciler ve katılımcılar bilet satın alarak giriş sağlayabilirler. Her öğrencinin ücretsiz 1 bilet hakkı vardır. Öğrenci kartı ve kimlik kontrolü kapıda gerçekleştirilecektir.

Email Adresini kaydet
Fırsatları ilk seninle paylaşalım!

Gise'nin kişisel verilerimi kullanarak benimle kampanya ve genel duyurular ile ilgili iletişim kurmasına izin veriyorum. (Kaydol butonuna basmak bu kuralı kabul etmek anlamına gelmektedir.)
Biletleri Görüntüle
Etkinlik Tarihi
Etkinlik Mekanı
Bilet Tipleri
21 Mayıs Salı Günlük Giriş Bileti
200 TL
21 Mayıs Salı Günlük Giriş Bileti
22 Mayıs Çarşamba Günlük Giriş Bileti
200 TL
22 Mayıs Çarşamba Günlük Giriş Bileti
23 Mayıs Perşembe Günlük Giriş Bileti
200 TL
23 Mayıs Perşembe Günlük Giriş Bileti
24 Mayıs Cuma Günlük Giriş Bileti
200 TL
24 Mayıs Cuma Günlük Giriş Bileti
Kombine
600 TL
Kombine
Ücretsiz Öğrenci Bileti
Ücretsiz
Ücretsiz Öğrenci Bileti
TOPLAM
0 Bilet - 0,00TL
BİLETLERİ GÖR
Sadece Gişe üyelerine sunulan fırsat ve indirimlerden yararlan.

Aradığınız tüm etkinliklere Gişe’den ulaşın.

Gise.com Nedir? Gise.com kamp, festival, konser, etkinlik, otobüs, uçak bileti gibi farklı kategorilerde tüm etkinlik ve seyahat biletlerinizi alabileceğiniz bir online bilet satış platformudur. Farklı kategorilerdeki tüm biletlere farklı farklı sitelere girmeden tek bir yerden alışveriş kolaylığı tanıyan gise.com, hem organizatör hem de katılımcılar için ortak bir alan açmayı misyon edinmiştir. Kültür, sanat, ortak toplumsal yaşam gibi değerleri önceleyen bir yönetim anlayışıyla, doğru biletin doğru yolcu veya katılımcıda olması için kolay ve kaliteli bir bilet hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Etkinlik bileti ya da seyahat bileti fark etmeksizin tüm biletler gise.com ’da. Gise.com ‘u sosyal medyada takip etmek için yukarıdaki linkleri kullanabilir ya da @gisecomda kullanıcı adıyla bizi arayabilirsiniz. Her türlü destek talebiniz için bize [email protected] adresinden ya da canlı chat alanından ulaşabilirsiniz.

Copyright @ 2024, tüm hakları saklıdır.