Eskişehir Kahve Festivali

Eskişehir Kahve Festivali, sevdiğiniz tüm markaların katılımıyla 24-25-26 Mayıs tarihlerinde Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda.

Konser takvimi:
24 Mayıs Cuma:
BLOK3 (Saat 20:30'da sahnede!)
25 Mayıs Cumartesi: PİNHANİ (Saat 20:45'de sahnede), PERA(Saat 19:30'da sahnede), ÇAĞAN ŞENGÜL(Saat 18:30'da sahnede)
26 Mayıs Pazar: HAKAN PEKER(Saat 21:00'da sahnede), ÇELİK(Saat 20:00'da sahnede), AYNA(Saat 16:30'da sahnede), YONCA EVCİMİK(Saat 19:00'da sahnede), ZEYNEP DİZDAR(Saat 18:00'da sahnede), ALİ GÜVEN(Saat 18:30'da sahnede), FARUK K(Saat 17:30'da sahnede)

#şehrinenkeyiflifestivali #eskişehirkahvefestivali #kahvefestivali #eskisehircoffeefestival #coffeefestival #coffee #kahve #networktürkiye #eskişehir #vecihihürkuşhavacılıkveteknolojiparkı

Festival Kuralları:

- Festivalde yaş sınırı yoktur ve 0-12 yaş için ücretsizdir.
- Festival alanına yiyecek ve/veya içecek ile girmek yasaktır.
- Festival ekibi, gerekli gördüğü takdirde festival tarihini, yerini veya süresini erteleme ve değiştirme hakkını saklı tutar. İlgili durumlarda bilet iadesi ve iptali yapılamaz. Biletleriniz festival kapsamında tekrar kullanılabilecektir.
- Her türlü zarara yol açabilecek delici, kesici, patlayıcı vb. yabancı maddeler festival alanına alınmayacaktır.
- Festival girişinde kolunuza takılan bileklikler size gün içerisinde alana giriş-çıkış yapabilme imkânı sağlar ve yalnızca size aittir. Zarar görmüş, kopmuş ya da deforme olmuş bilekliklerle festival alanına giriş yapılamaz.
- Festival alanına girişlerde kimlik kontrolü yapılacaktır.
- Festival alanına profesyonel ses ve görüntü araçları sokmak özel izne tabidir.
- Katılımcılar festival alanı içinde gerçekleştirilecek her türlü görüntü çekimi için şahsi izin vermiş sayılır ve organizasyon ekibi çekilen görüntüleri reklam ve tanıtım amaçlı kullanım hakkına sahiptir.
- Festival alanında tüm güvenlik önlemleri alınmıştır ancak oluşabilecek herhangi bir kayıp, yaralanma, zarar veya hasardan organizatör sorumlu tutulamaz.

Email Adresini kaydet
Fırsatları ilk seninle paylaşalım!

Gise'nin kişisel verilerimi kullanarak benimle kampanya ve genel duyurular ile ilgili iletişim kurmasına izin veriyorum. (Kaydol butonuna basmak bu kuralı kabul etmek anlamına gelmektedir.)
Biletleri Görüntüle
Etkinlik Tarihi
Etkinlik Mekanı
Bilet Tipleri
24 Mayıs Cuma Günlük Bilet
510 TL
24 Mayıs Cuma Günlük Bilet
24 Mayıs için geçerli günlük giriş bilet çeşididir.
25 Mayıs Cumartesi Günlük Bilet
565 TL
25 Mayıs Cumartesi Günlük Bilet
25 Mayıs Cumartesi günü için geçerli günlük bilet çeşididir.
26 Mayıs Pazar Günlük Bilet
610 TL
26 Mayıs Pazar Günlük Bilet
26 Mayıs Pazar günü için geçerli günlük bilet çeşididir.
24 Mayıs Çift Kişilik Bilet
270 TL
24 Mayıs Çift Kişilik Bilet
TOPLAM
0 Bilet - 0,00TL
BİLETLERİ GÖR
Sadece Gişe üyelerine sunulan fırsat ve indirimlerden yararlan.

Aradığınız tüm etkinliklere Gişe’den ulaşın.

Gise.com Nedir? Gise.com kamp, festival, konser, etkinlik, otobüs, uçak bileti gibi farklı kategorilerde tüm etkinlik ve seyahat biletlerinizi alabileceğiniz bir online bilet satış platformudur. Farklı kategorilerdeki tüm biletlere farklı farklı sitelere girmeden tek bir yerden alışveriş kolaylığı tanıyan gise.com, hem organizatör hem de katılımcılar için ortak bir alan açmayı misyon edinmiştir. Kültür, sanat, ortak toplumsal yaşam gibi değerleri önceleyen bir yönetim anlayışıyla, doğru biletin doğru yolcu veya katılımcıda olması için kolay ve kaliteli bir bilet hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Etkinlik bileti ya da seyahat bileti fark etmeksizin tüm biletler gise.com ’da. Gise.com ‘u sosyal medyada takip etmek için yukarıdaki linkleri kullanabilir ya da @gisecomda kullanıcı adıyla bizi arayabilirsiniz. Her türlü destek talebiniz için bize [email protected] adresinden ya da canlı chat alanından ulaşabilirsiniz.

Copyright @ 2024, tüm hakları saklıdır.