Cenk Tunalı-Yanlış Yapıyorsun

Doğuyoruz, yürüyoruz, büyüyoruz, yiyoruz , içiyoruz , çoğalıyoruz, ağlıyoruz ,gülüyoruz, yatıyoruz ,kalkıyoruz ve bir gün bir bakmışız ki doğanın kuralı ölüyoruz... Ama yaşamımız boyunca nice hatıralar, güzel anılar biriktiriyoruz, bir gün bir yerde paylaşmak için ...

İşte bebeklikten ,çocukluğa ,ergenlikten yetişkinliğe ,orta yaştan yaşlılığa kadar olan bütün hayatımızı bu gösteride beraber inceleyeceğiz... Bir yandan kendimizi sahnede göreceğiz bir yandan da çok eğleneceğiz...

Şimdi sevgili seyircilerimiz , yerinize güzelce yerleşin ve birlikte mizah dünyasında, macera dolu bir yolculuğa başlayalım.

Email Adresini kaydet
Fırsatları ilk seninle paylaşalım!

Gise'nin kişisel verilerimi kullanarak benimle kampanya ve genel duyurular ile ilgili iletişim kurmasına izin veriyorum. (Kaydol butonuna basmak bu kuralı kabul etmek anlamına gelmektedir.)
Biletleri Görüntüle
Etkinlik Tarihi
Etkinlik Mekanı
Bursa / Nilüfer
Bilet Tipleri
Etkinlik Bileti
225 TL
Etkinlik Bileti
Tek kişilik bilet fiyatıdır
TOPLAM
0 Bilet - 0,00TL
BİLETLERİ GÖR
Sadece Gişe üyelerine sunulan fırsat ve indirimlerden yararlan.

Aradığınız tüm etkinliklere Gişe’den ulaşın.

Gise.com Nedir? Gise.com kamp, festival, konser, etkinlik, otobüs, uçak bileti gibi farklı kategorilerde tüm etkinlik ve seyahat biletlerinizi alabileceğiniz bir online bilet satış platformudur. Farklı kategorilerdeki tüm biletlere farklı farklı sitelere girmeden tek bir yerden alışveriş kolaylığı tanıyan gise.com, hem organizatör hem de katılımcılar için ortak bir alan açmayı misyon edinmiştir. Kültür, sanat, ortak toplumsal yaşam gibi değerleri önceleyen bir yönetim anlayışıyla, doğru biletin doğru yolcu veya katılımcıda olması için kolay ve kaliteli bir bilet hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Etkinlik bileti ya da seyahat bileti fark etmeksizin tüm biletler gise.com ’da. Gise.com ‘u sosyal medyada takip etmek için yukarıdaki linkleri kullanabilir ya da @gisecomda kullanıcı adıyla bizi arayabilirsiniz. Her türlü destek talebiniz için bize [email protected] adresinden ya da canlı chat alanından ulaşabilirsiniz.

Copyright @ 2024, tüm hakları saklıdır.