Can Ozan Konseri/Hangar Performance Hall

Can Ozan 14 Aralık'ta Hangar Performance Hall'da sevenleriyle buluşuyor!

Sar Bu Şehri, Hiç Kimsenin Günahı Yok ve Toprak Yağmura gibi şarkılarıyla adından söz ettiren Can Ozan, 14 Aralık'ta Kıbrıs'ta hayranlarıyla bir araya geliyor. Kıbrıs'ta eğlence denince akla ilk gelen yerlerden olan Hangar Performance Hall'da gerçekleşecek etkinlik için geri sayım devam ediyor. Can Ozan'ın harika şarkılarıyla birlikte Hangar Performance Hall'un eşsiz atmosferinde bir konser deneyimi Aralık ayında Kıbrıs'a.

Can Ozan şarkıları eşliğinde birlikte eğlenmek istediğin arkadaşlarını al ve bu konserde müziğin keyfini doyasıya çıkar! 

Tarih: 14 Aralık

Yer: Hangar Performance Hall

Bilet: 250 tl

Email Adresini kaydet
Fırsatları ilk seninle paylaşalım!

Gise'nin kişisel verilerimi kullanarak benimle kampanya ve genel duyurular ile ilgili iletişim kurmasına izin veriyorum. (Kaydol butonuna basmak bu kuralı kabul etmek anlamına gelmektedir.)
Biletleri Görüntüle
Etkinlik Tarihi
Etkinlik Mekanı
Bilet Tipleri
Giriş Bileti
250 TL
Giriş Bileti
Tek kişilik bilet fiyatıdır
TOPLAM
0 Bilet - 0,00TL
BİLETLERİ GÖR
Sadece Gişe üyelerine sunulan fırsat ve indirimlerden yararlan.

Aradığınız tüm etkinliklere Gişe’den ulaşın.

Gise.com Nedir? Gise.com kamp, festival, konser, etkinlik, otobüs, uçak bileti gibi farklı kategorilerde tüm etkinlik ve seyahat biletlerinizi alabileceğiniz bir online bilet satış platformudur. Farklı kategorilerdeki tüm biletlere farklı farklı sitelere girmeden tek bir yerden alışveriş kolaylığı tanıyan gise.com, hem organizatör hem de katılımcılar için ortak bir alan açmayı misyon edinmiştir. Kültür, sanat, ortak toplumsal yaşam gibi değerleri önceleyen bir yönetim anlayışıyla, doğru biletin doğru yolcu veya katılımcıda olması için kolay ve kaliteli bir bilet hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Etkinlik bileti ya da seyahat bileti fark etmeksizin tüm biletler gise.com ’da. Gise.com ‘u sosyal medyada takip etmek için yukarıdaki linkleri kullanabilir ya da @gisecomda kullanıcı adıyla bizi arayabilirsiniz. Her türlü destek talebiniz için bize destek@gise.com adresinden ya da canlı chat alanından ulaşabilirsiniz.

Copyright @ 2023, tüm hakları saklıdır.