Can Ozan Konseri/Forte Live Mağusa

Can Ozan 15 Aralık'ta Forte Live Mağusa'da sevenleriyle buluşuyor!

Kıbrıs'ın gözde mekanlarından Forte Live Mağusa bu kez de Can Ozan konseriyle eğlenceseverleri karşılıyor. Şarkılarıyla adından çokça söz ettiren Can Ozan, dillerden düşmeyen şarkılarıyla Kıbrıs'ın eğlenceli atmosferine müziğin büyüsünü taşımaya hazırlanıyor. Çok sevilen Can Ozan şarkılarını canlı olarak dinlemek ve Forte Live Mağusa'nın enerjik atmosferinde doyasıya eğlenmek için bu konser fırsatı, Kıbrıs'lı müzikseverlerin kapısını çalıyor. 

Bu harika konser için geri sayım başladı! 15 Aralık tarihinde, Forte Live Mağusa'da buluşalım!

Tarih: 15 Aralık

Yer: Forte Live Mağusa

Bilet: 250 tl

Email Adresini kaydet
Fırsatları ilk seninle paylaşalım!

Gise'nin kişisel verilerimi kullanarak benimle kampanya ve genel duyurular ile ilgili iletişim kurmasına izin veriyorum. (Kaydol butonuna basmak bu kuralı kabul etmek anlamına gelmektedir.)
Biletleri Görüntüle
Etkinlik Tarihi
Etkinlik Mekanı
Kıbrıs / Gazimağusa
Bilet Tipleri
Giriş Bileti
250 TL
Giriş Bileti
Tek kişilik bilet fiyatıdır
TOPLAM
0 Bilet - 0,00TL
BİLETLERİ GÖR
Sadece Gişe üyelerine sunulan fırsat ve indirimlerden yararlan.

Aradığınız tüm etkinliklere Gişe’den ulaşın.

Gise.com Nedir? Gise.com kamp, festival, konser, etkinlik, otobüs, uçak bileti gibi farklı kategorilerde tüm etkinlik ve seyahat biletlerinizi alabileceğiniz bir online bilet satış platformudur. Farklı kategorilerdeki tüm biletlere farklı farklı sitelere girmeden tek bir yerden alışveriş kolaylığı tanıyan gise.com, hem organizatör hem de katılımcılar için ortak bir alan açmayı misyon edinmiştir. Kültür, sanat, ortak toplumsal yaşam gibi değerleri önceleyen bir yönetim anlayışıyla, doğru biletin doğru yolcu veya katılımcıda olması için kolay ve kaliteli bir bilet hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Etkinlik bileti ya da seyahat bileti fark etmeksizin tüm biletler gise.com ’da. Gise.com ‘u sosyal medyada takip etmek için yukarıdaki linkleri kullanabilir ya da @gisecomda kullanıcı adıyla bizi arayabilirsiniz. Her türlü destek talebiniz için bize destek@gise.com adresinden ya da canlı chat alanından ulaşabilirsiniz.

Copyright @ 2023, tüm hakları saklıdır.