Can Ozan/Barricade Lounge&Bar

Can Ozan 13 Aralık'ta Barricade Lounge&Bar'da sevenleriyle buluşuyor!

13 Aralık'ta muhteşem bir konser Kıbrıs'ı bekliyor! Can Ozan ve onun birbirinden güzel şarkılarıyla coşacak bir Kıbrıs akşamı, Barricade Lounge&Bar'da müzikseverleri ağırlıyor. Kıbrıs'ın en iyi etkinlik mekanlarından Barricade Lounge&Bar ve eşsiz atmosferi eşliğinde muhteşem bir konser deneyimi için yerinizi ayırmayı unutmayın!

Can Ozan şarkılarıyla yaşanacak bir müzik ziyafeti, Aralık ayını değerlendirmek için kaçırılmayacak bir fırsat. Unutulmaz bir konser deneyimi için 13 Aralık'ı Can Ozan konserine ayırdık bile!

Tarih: 13 Aralık

Yer: Barricade Lounge&Bar

Bilet: 250 tl

Email Adresini kaydet
Fırsatları ilk seninle paylaşalım!

Gise'nin kişisel verilerimi kullanarak benimle kampanya ve genel duyurular ile ilgili iletişim kurmasına izin veriyorum. (Kaydol butonuna basmak bu kuralı kabul etmek anlamına gelmektedir.)
Biletleri Görüntüle
Etkinlik Tarihi
Etkinlik Mekanı
Kıbrıs / Lefkoşa
Bilet Tipleri
Tekli Bilet
250 TL
Tekli Bilet
Tek kişilik bilet fiyatıdır
TOPLAM
0 Bilet - 0,00TL
BİLETLERİ GÖR
Sadece Gişe üyelerine sunulan fırsat ve indirimlerden yararlan.

Aradığınız tüm etkinliklere Gişe’den ulaşın.

Gise.com Nedir? Gise.com kamp, festival, konser, etkinlik, otobüs, uçak bileti gibi farklı kategorilerde tüm etkinlik ve seyahat biletlerinizi alabileceğiniz bir online bilet satış platformudur. Farklı kategorilerdeki tüm biletlere farklı farklı sitelere girmeden tek bir yerden alışveriş kolaylığı tanıyan gise.com, hem organizatör hem de katılımcılar için ortak bir alan açmayı misyon edinmiştir. Kültür, sanat, ortak toplumsal yaşam gibi değerleri önceleyen bir yönetim anlayışıyla, doğru biletin doğru yolcu veya katılımcıda olması için kolay ve kaliteli bir bilet hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Etkinlik bileti ya da seyahat bileti fark etmeksizin tüm biletler gise.com ’da. Gise.com ‘u sosyal medyada takip etmek için yukarıdaki linkleri kullanabilir ya da @gisecomda kullanıcı adıyla bizi arayabilirsiniz. Her türlü destek talebiniz için bize destek@gise.com adresinden ya da canlı chat alanından ulaşabilirsiniz.

Copyright @ 2023, tüm hakları saklıdır.