Camprail Patagonya World Yılbaşı Kampı

Merhaba Camprail

2023 yılında yapacağımız yılbaşı etkinliğimiz hazır.

Yılbaşı etkinliği Cumartesi gününe özeldir. Cuma günü kamp düzeninden Yılbaşı düzenine geçilecektir.

Etkinliğimiz Patagonya World alanında yapılacaktır. Kampımız tüm hava şartlarında en iyi şekliyle hazır olacaktır. Hava şuanda etkinlik günü ve öncesindeki 1 hafta açık görünmektedir.

Diğer kamp biletleri bu etkinlikte geçerli değildir. Kontenjanımız bu etkinliğe özel max. 300 kişi olacaktır.

Etkinliğe Dahil Olanlar

+ Ateş Dans Gösterisi

+ Havai Fişek Gösterisi

+ 18:00 - 02:00 Arası DJ Performans

+ 02:00-03:00 After Party Elektronic

+ BeerPong

+ Dart Oyunları

+ Yılbaşı Özel Hediyesi

+ Sıcak Suryani Şarabı

+ Canlı Muzik - Melisa Kaya, Burak Karalar

Etkinliğe Dahil Olmayanlar

+ Alanda yapılacak özel Yılbaşı makyajları

+ Kamp boyunca yeme içme

+Kamp boyunca özel içkileriniz ve kişisel harcamalarınız

* Cumartesi günü kamp düzeninden Yılbaşı düzenine geçilecek ve efsane bir gün yaşanması hayal edilecektir.

* Etkinlik alanında üşemeyeceğiniz kapalı alanlar ve dinlenme alanları oluşturulacaktır. Ekipmanı kışa uygun olmayan arkadaşlarımız burada vakit geçirebilirler. Etkinliğimizde alanda alkol satışı ve özel kokteyl standı bulunacaktır.

Biletler Hakkında Bilgilendirme

- 26 Aralık Pazartesi Gününden itibaren alınan biletlerde iptal ve iade işlemi yapılmayacaktır. Aldığınız bileti bu etkinlikte kullanamasanız da, daha sonra düzenlenecek olan herhangi bir Camprail etkinliğinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 


Özel Butik Yılbaşı Kampı Bileti Nedir?

* Kamp etkinliği giriş biletidir. 1 Kişi için geçerlidir.

Karavan Konaklama Bileti Nedir?

* Kendi karavanınızla geldiğinizde geçerli olan bilet türüdür. Araç şöförü dahildir, araçta bulunan diğer kişilerin ‘’özel butik yılbaşı kampı’’ bileti almaları gerekir.

Lüks Glamping Konaklama Nedir?

* Alana geldiğinizde Glampingleriniz hazır bir şekilde olacaktır.

* Glamping içerisinde 2 kişilik yatak olan özel bir tasarım bulunmaktadır.

* Ayrı ayrı kiralanmamaktadır.

* Glamping Giriş Saati Cuma 15:00

* Glamping Giriş Saati Pazar 12:00

Glamping için iletişim; +90 (544) 793 20 22

Glamping içeriklerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/reel/ClRv1uRDYmr/

https://www.instagram.com/reel/ClObB95DCkB/

https://www.instagram.com/reel/CkjinNcD6ve/

Lüks Karavan Kiralama Nedir?

* Alana geldiğinizde karavanınız hazır bir şekilde olacaktır.

* Karavan Giriş Saati  Cuma 15:00

* Karavan Giriş Saati  Pazar 12:00

* Karavanın içerisinde 1 çift kişilik  yatak ve 1 kişilik yatak olan özel bir koltuk tasarım bulunmaktadır.

* Ayrı ayrı kiralanamaz 3 kişilik kiralanmaktadır. İsteyen misafirlerimiz tek başına ya da 3 arkadaşıyla toplanıp kiralayabilir.

* Kiralama ödemesi yapan 1 kişinin kamp bileti dahildir.

Aşağıdaki linkten Karavan Fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

* Lüks karavan kiralama yaptığınızda @camprail hesabına mesaj atarak hangi karavanın size ayrıldığı bilgisini alabilirsiniz.

https://drive.google.com/drive/folders/1sC1Jg4M6RsY6r5vYz1d5r7zaW2aX7E4u?usp=share_link

240 litre temiz Su deposu - İki adet 185 × 185 güneş panelleri - 12V , 1000W Akıllı Invertör -TV uydu sistemi - Yat tipi WC (kasetli değildir) - İç duş ve dış duş- Işık geçirmez Store perdeler- Ofis tipi buzdolabı - 6 Renk Çeşidi led ışık sistemi - Gazlı termosifon


İlk Kamp Deneyim Bilgilendirmesi

ilk defa kampa gelecek arkadaşlarımız bu linkten kampçılıkla ilgili bilgi alabilirler.

http://interrailturkiye.com.tr/ilk-defa-kamp-yapacaklara-tavsiyeler/

Ulaşım

Çevre şehirlerden aracıyla gelenler konum olarak Google haritadan Patagonya World Camprail işletmesini yol tarifi olarak kullanabilirsiniz.

Konum

https://goo.gl/maps/XDeRebFaRJGiXyYA8

Aracıyla gelen arkadaşlarımız plaj kısmını araçlarını park ettikten sonra nehir üzerindeki köprüden kamp alanına yürüyebilirler.

Şehirler Arası Otobüsle Ulaşım

Çevre şehirlerden Otobüsle gelmek isteyenler Kocaeli (izmit) otogarına gelmeleri gerekmektedir.

Kocaeli otogarına geldikten sonra yakındaki cadde olan İstanbul Karayolu Caddesi üzerindeki duraktan 800 nolu Kandıra Otobüs Terminali aracına binebilirler.

800 nolu Otobüs Kalkış Saatleri

https://www.kocaeli.bel.tr/tr/main/hatlar/800/plajyolu-depo-izmit-cayirkoy-shocala-f-tipi-k-otobus-sefer-saatleri-ve-duraklari

Otogardan Kandıra otobüsüne bineceğiniz durağa kadar size eşlik edebilen moovitapp uygulamasını kullanabilirsiniz.

https://moovitapp.com/istanbul-1563/poi/Kand%C4%B1ra/Kocaeli/tr?tll=41.0704930.152193&fll=40.76631529.917353&customerId=4908&ref=1&poiType=efsite

Otobüsle otogardan Kandıra merkeze geldikten sonra Çarşı caminin olduğu durağından KM11 nolu Otobüse binerek Seyrek’e gelebilirsiniz.

Kandıra - Seyrek

https://moovitapp.com/istanbul-1563/poi/Seyrek/Kand%C4%B1ra/tr?tll=41.13574930.097924&fll=41.0704930.152193&customerId=4908&ref=1&poiType=efsite

Yol Tarifi

İstanbul veya ankara istikameti tarafından gelecekler, KOCAELİ istikametine yola çıkın.

İlk yol tercihinizi otobandan yana kullanmanız yararınıza olacaktır. E5 ikinci planda kalmalı veya alternatif olarak değerlendirilmesi yararınıza olacaktır.

Otobanı kullananlar, KOCAELİ yol ayrımı tabelasını takip ediniz ve İZMİT OTOGAR - KANDIRA çıkışına ilerleyiniz.

E5 güzergahından gelenler, İZMİT OTOGAR İstikametine istinaden KANDIRA tabelalarını göreceklerdir.

KANDIRA istikametine doğru ortalama 40 Km yol yaparak KANDIRA merkeze ulaşabilirsiniz.

KANDIRA 'dan sonra otogarın önünden Bağırganlı tabelası yönünde ilerlerken çalköy yönüne doğru gideceksiniz.

Toplamda 12 Km yol yaparak 17 dk gibi bir sürede varmış olacaksınız.

Gerekli Ekipman Tavsiyesi

• Bu ürünleri almak zorunda olmasanız da ilk kampını yapacaklar ve devamlı kampını yapacaklar için tavsiyelerimiz;

• Sırt çantası: Sırt çantanız en az 40 litrelik ve bel desteğine sahip olmalıdır.

• Çadır: Su geçirmeyen, dış tenteye sahip en az 2 kişilik çadırınız olması tavsiyedir.

• Mat: Mat çadırın içine serilen kimi zaman normal kimi zaman ise şişme olarak kullanabileceğimiz olmazsa olmaz kamp ekipmanları arasındadır. Matlar; zeminle teması keserek uyku tulumunun içinde

daha izole bir şekilde kalarak rahat bir kamp yapmanızı sağlar. Mat yatarken aynı zamanda zeminde bulunan rahatsız edici taş, odun

parçası ve diğer olumsuz etkenlerden korur.

• Uyku tulumu: Kış aylarında -5, -10 ve -20 gibi derecelere sahip tulumlar tercih edilirken yaz aylarında bu dereceli tulumlar yerini 10, 15 gibi derecelere bırakmaktadır. Kışın daha izole malzemelerden üretilen tulumlar tercih edilmelidir.

• Katlanabilir sandalye: Kampta rahatlığı sevenler için

• El lambası – Kafa lambası: Kamplarda gece karanlığında aydınlatma önemli bir yere sahiptir. Lümeni yüksek olan el feneri ve kafa lambası edinin.

- 26 Aralık Pazartesi Gününden itibaren alınan biletlerde iptal ve iade işlemi yapılmayacaktır. Aldığınız bileti bu etkinlikte kullanamasanız da, daha sonra düzenlenecek olan herhangi bir Camprail etkinliğinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 


Bilinmeyen Cennet: Patagonya World Camprail

“Bilinmeyen cennet” olarak tanımlanan Patagonya World, Kocaeli (İzmit)’de bulunan bir kamp alanıdır. Kocaeli Seyrek Plajı’nın kıyısında kurulan kamp alanı 30 dönümlük bir araziye sahip olduğu için oldukça geniştir. Girişlerin ücretli olduğu kamp alanına girebilmek için belirli süreleri kapsayan biletlerden almamız gerekir. Bu sayede kapa giriş yapabilir ve mevcut süre içerisinde dilediğimiz gibi vakit geçirebiliriz. Her gidişimizde de güler yüzlü çalışanlar bizi karşılar. Ayrıca karavan ve engelli araçları dışında herhangi bir otomobilin kamp alanına girişi yasaktır. İşletme yetkilileri bu hususta oldukça disiplinlidir.

Patagonya World Camprail’e Nasıl Gidilir?

İstanbul'da sadece 2 saat uzaklıkta olan kamp alanına çeşitli yollardan ulaşım sağlanabilir. Daha çok karayolunun tercih edilmesine rağmen demiryolu ve havayolu da kullanılarak önce Kocaeli’ye ardından Patagonya World kamp alanına ulaşım sağlanabilir.

2.1. Karayolu ile Patagonya World Camprail’e Gitmek

İstanbul’dan Kocaeli’ye gitmek için 200 numaralı hat kullanılabilir. 200 numaralı hat ile İzmit Otogar’a kolay ulaşım sağlanabilir. Farklı bir şehir söz konusuysa, şehirlerarası otobüsleri tercih ederek İzmit Otogar’ına gidebiliriz. Kamp alanına ulaşabilmek için öncelikle Kandıra’ya gitmemiz gerekir. Bunun için 801 numaralı hattı kullanabilir. Kandıra’ya vardığımızda ise direkt Patagonya World kamp alanına giden dolmuşları kullanabiliriz.

2.2. Demiryolu ile Patagonya World Camprail’e Gitmek

Kocaeli’ne hızlı tren kullanılarak da ulaşım sağlanabilir. İzmit Garı’nda inebilir ve özel transfer araçlarıyla direkt Patagonya World kamp alanına veya Kandıra'ya kadar gidebiliriz. Kandıra'ya gitmemiz halinde kamp alanına direkt giden dolmuşları kullanabiliriz. Diğer yandan şehir merkezindeki tren istasyonunda inerek Kandıra’ya giden toplu taşıma araçlarını kullanabiliriz

2.3. Havayolu ile Patagonya World Camprail’e Gitmek

Kocaeli’ne havayolu ile ulaşım sağlamak için Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı (KCO)’nda iniş yapabiliriz. Havalimanından şehir merkezine ulaşımı sağlamak için ise taksileri tercih edebiliriz. Özel transfer araçları da bir diğer alternatif olabilir. Şehir merkezine vardığımızda Kandıra’ya giden toplu taşıma araçlarını kullanabiliriz. Şehir merkezine hiç uğramadan direk de Kandıra’ya gidebiliriz. Daha sonra Patagonya World kamp alanına giden dolmuşları değerlendirebiliriz.

Patagonya World Camprail’de Neler Yapılır?

Patagonya World’de yapılacak pek çok şey vardır. Zaman zaman festivallerin düzenlendiği kamp alanında bol bol eğlenebiliriz. Festivaller dışından büyük buluşmalar ve toplumsal etkinliklerde kamp alanının bir parçasıdır. Festival ve kamp gibi çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan Patagonya World, plajındaki beach ile daha keyifli bir vakit geçirmemiz için de imkan sunar. Dilersek karavan tatili yapabileceğimiz alan, yüzlerce kişiyi ağırlaması sayesinde yeni çevreler edinmemize yardımcı olur.

Patagonya World aynı zamanda çocuklu ailelerinde güvenle tercih edebileceği bir yerdir. Nehrin denizle buluştuğu berrak suların kenarında kamp kurabileceğimiz alan her kesim için güven verir.

Kamp alanının dikkat çeken bir diğer özelliği ile teknolojik aletlerin kullanımı için imkanlar sunmasıdır. Şarj için prizlerin ve ücretsiz internet bağlantının olduğu alan, home ofis çalışanların bile bilgisayarını alıp gidebileceği bir yerdir. Ayrıca lavabo ve banyo imkanına da sahip olan alan, kamp boyunca ayrıcalıklı hissetmemizi sağlar.

Patagonya World Camprail Kamp Biletleri

Patagonya World kamp alanına giriş yapmak için daha öncede belirtildiği gibi bilet almak gerekir. Belirli süreyi kapsayan bu biletleri almak için Gise.com’u ziyaret edebilirsiniz. Pek çok etkinliğe ev sahipliği yapan Patagonya World, aradığımız huzurlu tatili sunar. Daha fazla zaman kaybetmeden Patagonya World etkinliklerini incelemek için siz de tıklayın!

Email Adresini kaydet
Fırsatları ilk seninle paylaşalım!

Gise'nin kişisel verilerimi kullanarak benimle kampanya ve genel duyurular ile ilgili iletişim kurmasına izin veriyorum. (Kaydol butonuna basmak bu kuralı kabul etmek anlamına gelmektedir.)
Biletleri Görüntüle
Etkinlik Tarihi
Etkinlik Mekanı
Bilet Tipleri
TOPLAM
0 Bilet - 0,00TL
Kocaeli
11.1°
Yağmurlu
13.12.2022 - SALI
BİLETLERİ GÖR
Mobil Uygulamalar

Aradığın tüm etkinliklere
Gise Mobil’den ulaşın.

Sadece Gişe üyelerine sunulan fırsat ve indirimlerden yararlan.

Aradığın tüm etkinliklere Gise’den ulaşın.

Gise.com Nedir? Gise.com kamp, festival, konser, etkinlik, otobüs, uçak bileti gibi farklı kategorilerde tüm etkinlik ve seyahat biletlerinizi alabileceğiniz bir online bilet satış platformudur. Farklı kategorilerdeki tüm biletlere farklı farklı sitelere girmeden tek bir yerden alışveriş kolaylığı tanıyan gise.com, hem organizatör hem de katılımcılar için ortak bir alan açmayı misyon edinmiştir. Kültür, sanat, ortak toplumsal yaşam gibi değerleri önceleyen bir yönetim anlayışıyla, doğru biletin doğru yolcu veya katılımcıda olması için kolay ve kaliteli bir bilet hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Etkinlik bileti ya da seyahat bileti fark etmeksizin tüm biletler gise.com ’da. Gise.com ‘u sosyal medyada takip etmek için yukarıdaki linkleri kullanabilir ya da @gisecomda kullanıcı adıyla bizi arayabilirsiniz. Her türlü destek talebiniz için bize [email protected] adresinden ya da canlı chat alanından ulaşabilirsiniz.

Copyright @ 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.

Etkinlik Bileti

Otobüs Bileti

Uçak Bileti

Nereden

Nereye

Gidiş Tarihi

Dönüş Tarihi

Yolcu