Birileri 24 Mayıs Cliff Sahne Konseri

“Halledebilirdik”, “Zamanın Dışında, Boşluğun İçinde” ve “ultrapop” gibi şarkılarıyla yerli alternatif müzik sahnesinde şahsına münhasır bir yer edinen Birileri 24 Mayıs’ta İzmir Cliff Sahne’de.

Cliff Hakkında

Cliff, eşsiz atmosferi ve çeşitli etkinlikleriyle müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatmak için İzmir’in kalbinde, Bornova’da bulunuyor! 1200 kişilik performans sahnesi ve 500 kişilik bahçesiyle kaliteli müzik eşliğinde keyifli zaman geçirmenizi hedefliyor. Kendine özgü mekan tasarımı ve her hafta yenilenen performanslarıyla, İzmir'in yeni eğlence sahnesini sizlere sunmaktadır.

Kurallar

-Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
-Etkinlik alanına yiyecek içecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.
-Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve backstage alanına almama hakkına sahiptir.
-Satın alınan biletlerde iade, iptal veya değişim yapılamaz.
-Etkinlik katılımcıları etkinlik alanı içerisinde fotoğraf & video çekiminin yapılacağını kabul eder.
-Organizasyon şirketinin programda be bilet fiyatlarından değişiklik yapma hakkı saklıdır.
-Yazılı izin olmadığı taktirde profesyonel görüntü kayır cihazları sokmak ve çekim yapmak yasaktır.
-Etkinlikte flaşlı çekim yapılması yasaktır.

Email Adresini kaydet
Fırsatları ilk seninle paylaşalım!

Gise'nin kişisel verilerimi kullanarak benimle kampanya ve genel duyurular ile ilgili iletişim kurmasına izin veriyorum. (Kaydol butonuna basmak bu kuralı kabul etmek anlamına gelmektedir.)
Biletleri Görüntüle
Etkinlik Tarihi
Etkinlik Mekanı
İzmir / Bornova
Bilet Tipleri
TOPLAM
0 Bilet - 0,00TL
BİLETLERİ GÖR
Sadece Gişe üyelerine sunulan fırsat ve indirimlerden yararlan.

Aradığınız tüm etkinliklere Gişe’den ulaşın.

Gise.com Nedir? Gise.com kamp, festival, konser, etkinlik, otobüs, uçak bileti gibi farklı kategorilerde tüm etkinlik ve seyahat biletlerinizi alabileceğiniz bir online bilet satış platformudur. Farklı kategorilerdeki tüm biletlere farklı farklı sitelere girmeden tek bir yerden alışveriş kolaylığı tanıyan gise.com, hem organizatör hem de katılımcılar için ortak bir alan açmayı misyon edinmiştir. Kültür, sanat, ortak toplumsal yaşam gibi değerleri önceleyen bir yönetim anlayışıyla, doğru biletin doğru yolcu veya katılımcıda olması için kolay ve kaliteli bir bilet hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Etkinlik bileti ya da seyahat bileti fark etmeksizin tüm biletler gise.com ’da. Gise.com ‘u sosyal medyada takip etmek için yukarıdaki linkleri kullanabilir ya da @gisecomda kullanıcı adıyla bizi arayabilirsiniz. Her türlü destek talebiniz için bize [email protected] adresinden ya da canlı chat alanından ulaşabilirsiniz.

Copyright @ 2024, tüm hakları saklıdır.