90'lar R&B Pop Party-Ragga Oktay

90'lar R&B Pop Party 2 Aralık'ta Kadıköy Sahne'de!

90'ların muhteşem atmosferiyle dolu bir partiye var mısınız? Kadıköy Sahne, Ragga Oktay'ın yüksek enerjisiyle dolup taşacak bir partiye hazırlanıyor. 90'ların unutulmaz hit şarkıları ve Kadıköy'ün eşsiz eğlence ortamı ile bu parti bir başka!

R&B ve pop müzik sevenlerin buluşacağı bu partide dansın ve müziğin coşkusu herkesi saracak. Biraz nostalji biraz da eğlence... ama en çokda  eğlence!

Üstelik ilk 100 bilette 1 alana 1 bedava kampanyasıyla.Avantajlı biletleri kaçırma!

Tarih: 2 Aralık

Yer: Kadıköy Sahne

Biletler: 150 tl (ilk 100 bilette 1 alana 1 bedava)

 

 

 

Email Adresini kaydet
Fırsatları ilk seninle paylaşalım!

Gise'nin kişisel verilerimi kullanarak benimle kampanya ve genel duyurular ile ilgili iletişim kurmasına izin veriyorum. (Kaydol butonuna basmak bu kuralı kabul etmek anlamına gelmektedir.)
Biletleri Görüntüle
Etkinlik Tarihi
Etkinlik Mekanı
İstanbul / Kadıköy
Bilet Tipleri
Avantajlı Dönem Bileti
75 TL
Avantajlı Dönem Bileti
İlk 100 bilette 1 alana 1 bedava kampanyası
TOPLAM
0 Bilet - 0,00TL
BİLETLERİ GÖR
Sadece Gişe üyelerine sunulan fırsat ve indirimlerden yararlan.

Aradığınız tüm etkinliklere Gişe’den ulaşın.

Gise.com Nedir? Gise.com kamp, festival, konser, etkinlik, otobüs, uçak bileti gibi farklı kategorilerde tüm etkinlik ve seyahat biletlerinizi alabileceğiniz bir online bilet satış platformudur. Farklı kategorilerdeki tüm biletlere farklı farklı sitelere girmeden tek bir yerden alışveriş kolaylığı tanıyan gise.com, hem organizatör hem de katılımcılar için ortak bir alan açmayı misyon edinmiştir. Kültür, sanat, ortak toplumsal yaşam gibi değerleri önceleyen bir yönetim anlayışıyla, doğru biletin doğru yolcu veya katılımcıda olması için kolay ve kaliteli bir bilet hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Etkinlik bileti ya da seyahat bileti fark etmeksizin tüm biletler gise.com ’da. Gise.com ‘u sosyal medyada takip etmek için yukarıdaki linkleri kullanabilir ya da @gisecomda kullanıcı adıyla bizi arayabilirsiniz. Her türlü destek talebiniz için bize destek@gise.com adresinden ya da canlı chat alanından ulaşabilirsiniz.

Copyright @ 2023, tüm hakları saklıdır.