Etkinlik Rehberleri 775 10 Ağustos 2023

İstanbul Boğazı'nda Tekne Partisi: BEAT On The Boat

Gişe

İstanbul Boğazı’nda Tekne Partisi: BEAT On The Boat

İstanbul’u “uyumayan şehir” olarak tanımlayanlar hiç de haksız değiller. Dünyanın en büyüleyici şehirlerinden biri olan İstanbul, hem gündüz yapılacak aktiviteleri hem de gece hayatıyla canlılığını korumaya devam ediyor. İki kıtayı birbirine bağlayan bu şehir, gecesiyle gündüzüyle insanları eğlenceye davet ediyor. Dünyanın en iyi gece hayatına sahip şehirleri arasında olan İstanbul, farklı konseptlerde düzenlenen binlerce partiye de ev sahipliği yapıyor. Peki Boğaz manzarasına karşı, denizin üstünde, şehrin ışıklarıyla canlanan ve harika müziklerle coşan bir partiden bahsetsek ne dersiniz?

Eğlenceyi Denize Taşıyan Parti

İstanbul, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilir. Bizler de bu şehrin gece hayatını yaşamak ve unutulmaz anılar biriktirmek için BEAT On The Boat’ta buluşuyoruz. 12 Ağustos Cumartesi günü gerçekleşecek olan bu tekne partisinde dj performanslarıyla dansın ritminde kaybolacak, Boğaz’ın eşsiz manzarasıyla eğlenceyi bir araya getireceğiz. Avrupa ve Asya kıtalarını birbirine bağlayan bu deniz yolunda seyir halindeyken şehrin ihtişamlı manzarasına tanıklık etmek ruhunuzu besleyen eğlence dolu bir deneyim olacak. Birbirinden enerjik dj performanslarıyla çeşitli tarzlarda müziğin buluştuğu bu partide dans ederek şehrin ve denizin keyfini çıkaracaksınız. Farklı kültürlerden insanlarla bir araya gelip yeni kişiler tanıma fırsatı edinecek, müziğin canlı ritminde hep birlikte dans edip yeni paylaşımlara kapı aralayacaksınız.

Dansın ve Müziğin Nabzı BEAT’te Atıyor

Muhteşem bir gece vadeden BEAT On The Boat, harika dj kadrosuyla da dikkat çekiyor. South, Atakan Işık ve Captain'ı dj kabininde göreceğimiz bu unutulmaz gece, bu yazın en çılgın zamanlarından biri olacak. South, Atakan Işık ve Captain'ın enerjiyi yükselten şarkılarıyla bu yazın en iyi partilerinden biri olan BEAT On The Boat, büyülü bir gece için tüm hızıyla hazırlıklara devam ediyor.

Konum olarak Kabataş’ın belirlendiği bu müthiş partiye kendi rengini katmak için sen de hazırlıklara başla!

BEAT On The Boat ile ilgili daha detaylı bilgiye ve bilet ekranına sitemizde yer alan etkinlikler bölümünden ulaşabilirsiniz.

Eğlencenin, müziğin ve dansın nabzını birlikte yakalayacağımız etkinliklerde görüşmek üzere!

Email Bültenine Abone Olun

Gise.COM'un kişisel verilerimi kullanarak, kampanya ve genel duyurular ile ilgili iletişim kurmasına izin veriyorum. (Kaydolmanız durumunda kabul etmiş sayılırsınız.)
Benzer Blog Yazıları Tümünü Göster
Sadece Gişe üyelerine sunulan fırsat ve indirimlerden yararlan.

Aradığınız tüm etkinliklere Gişe’den ulaşın.

Gise.com Nedir? Gise.com kamp, festival, konser, etkinlik, otobüs, uçak bileti gibi farklı kategorilerde tüm etkinlik ve seyahat biletlerinizi alabileceğiniz bir online bilet satış platformudur. Farklı kategorilerdeki tüm biletlere farklı farklı sitelere girmeden tek bir yerden alışveriş kolaylığı tanıyan gise.com, hem organizatör hem de katılımcılar için ortak bir alan açmayı misyon edinmiştir. Kültür, sanat, ortak toplumsal yaşam gibi değerleri önceleyen bir yönetim anlayışıyla, doğru biletin doğru yolcu veya katılımcıda olması için kolay ve kaliteli bir bilet hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Etkinlik bileti ya da seyahat bileti fark etmeksizin tüm biletler gise.com ’da. Gise.com ‘u sosyal medyada takip etmek için yukarıdaki linkleri kullanabilir ya da @gisecomda kullanıcı adıyla bizi arayabilirsiniz. Her türlü destek talebiniz için bize [email protected] adresinden ya da canlı chat alanından ulaşabilirsiniz.

Copyright @ 2024, tüm hakları saklıdır.