Antalya Colorfest

Fabrika Organizasyon farkıyla gerçekleştirilen ColorFest2 Antalya muhteşem sanatçı kadrosu ve eşsiz eğlencesiyle Antalya'yı renklendirmek için geri dönüyor!

Rap müzik denilince ilk akla gelenlerden ANIL PİYANCIDEHA INC. ve 13 KİLLOKİ ColorFest Antalya Sahnesinde!

ColorFest temalı bu etkinlikte boyaların havada uçuşacağı, sevilen sanatçıların şarkılarıyla müzikseverlere muhteşem bir deneyim sunacağı dolu dolu bir gün sizi bekliyor!

İlki haziran ayında düzenlenen ColorFest Antalya, yoğun istek üzerine 10 Haziran’da yeniden sizlerle!

Ankara'da AAALŞenlik, Clash Event, Fabrika Events gibi etkinliklerle yıllardır Ankara'yı sallayan Fabrika Organizasyon, müziğin rengine kapılmak isteyen herkesi 10 Haziran tarihinde ikincisi gerçekleşecek olan ColorFest Antalya'ya bekliyor.

*Biletlere boya dahil değildir

- Yaş sınırlaması Yoktur.

- Kapı açılış saati : 15:00
-Etkinliğe türü farketmeksizin yiyecek, içecek, alkollü içecek alınmayacaktır.
-Etkinliğe hiçbir tütün mamulü alınmayacaktır.
-Etkinlik alanı içerisinde catering hizmeti verilecektir
-Her türlü delici, kesici, yanıcı, patlayıcı madde; ruhsatlı/ruhsatsız silah, uyuşturucu ve keyif verici maddeler içeri alınmayacaktır
-Etkinlik alanına girildikten sonra tekrar giriş-çıkış yapmak yasaktır.
-Sahte veya çalıntı bilet kullandiği tespit edilenler alana alınmayacaktır ve hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.
-Etkinlik sirasinda çevreye ve diğer dinleyicilere rahatsizlık veren kişilerin biletleri iptal
edilecek ve dişarı çıkartılacaklardır.
-Etkinlik alanındaki görevliler ve güvenlikler yukarıda belirtilen her türlü yasaklı ürüne el koyma ve kurallara uymayan kişileri dişarı çıkarma yetkisine sahiptir.
-Organizatör yer, sanatçı ve sanatçı değişim hakkını iade yapmaksızın elinde tutar.

Email Adresini kaydet
Fırsatları ilk seninle paylaşalım!

Gise'nin kişisel verilerimi kullanarak benimle kampanya ve genel duyurular ile ilgili iletişim kurmasına izin veriyorum. (Kaydol butonuna basmak bu kuralı kabul etmek anlamına gelmektedir.)
Biletleri Görüntüle
Etkinlik Tarihi
Etkinlik Mekanı
Antalya / Muratpaşa
Bilet Tipleri
Etkinlik Bileti
653 TL
Etkinlik Bileti
Tek kişilik bilet fiyatıdır
TOPLAM
0 Bilet - 0,00TL
BİLETLERİ GÖR
Sadece Gişe üyelerine sunulan fırsat ve indirimlerden yararlan.

Aradığınız tüm etkinliklere Gişe’den ulaşın.

Gise.com Nedir? Gise.com kamp, festival, konser, etkinlik, otobüs, uçak bileti gibi farklı kategorilerde tüm etkinlik ve seyahat biletlerinizi alabileceğiniz bir online bilet satış platformudur. Farklı kategorilerdeki tüm biletlere farklı farklı sitelere girmeden tek bir yerden alışveriş kolaylığı tanıyan gise.com, hem organizatör hem de katılımcılar için ortak bir alan açmayı misyon edinmiştir. Kültür, sanat, ortak toplumsal yaşam gibi değerleri önceleyen bir yönetim anlayışıyla, doğru biletin doğru yolcu veya katılımcıda olması için kolay ve kaliteli bir bilet hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Etkinlik bileti ya da seyahat bileti fark etmeksizin tüm biletler gise.com ’da. Gise.com ‘u sosyal medyada takip etmek için yukarıdaki linkleri kullanabilir ya da @gisecomda kullanıcı adıyla bizi arayabilirsiniz. Her türlü destek talebiniz için bize [email protected] adresinden ya da canlı chat alanından ulaşabilirsiniz.

Copyright @ 2024, tüm hakları saklıdır.